DermaVIP
instagram

Depilacja laserowa Katowice

Okres wczesnowiosenny to czas, kiedy możemy zatroszczyć się o wygląd naszej skóry, która po zimie jest sucha, przemęczona i często zaniedbana. Aby zadbać o perfekcyjny wygląd w miesiącach letnich, warto już dziś zastosować depilację laserową, która pomoże nam usunąć zbędne włoski oraz równocześnie uzyskać gładką i piękną skórę, której efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Gdzie bezpiecznie możemy wykonać zabieg?

Idealnym miejscem do przeprowadzenia zabiegu takiego jak: depilacja laserowa, jest gabinet DermaVIP w mieście Katowice, ponieważ dysponuje profesjonalną kadrą specjalistów oraz nowoczesnym sprzętem, którego jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty.

W miejscu tym w Katowicach, urządzenia wyposażone są w nasadkę, zapewniają efektywne chłodzenie podczas zabiegu, dzięki czemu proces przebiega dla pacjenta komfortowo i praktycznie bez uczucia bólu.

Depilacja laserowa – dodatkowe zalety, w trakcie depilacji laserowej miejsca, z których wyrastają włoski tzw. mieszki włosowe, podlegają uszkodzeniu, przez co włosy zaczynają zdecydowanie wolniej rosnąć, staja się przy tym słabe i delikatne. Zamierzony efekt depilacji sprawia, że już po kilku zabiegach, możemy całkowicie uniknąć odrastającego owłosienia, które bywa kłopotliwe szczególnie w niechcianych przez nas miejscach.

Pamiętajmy, że zabieg przeprowadzony w gabinecie estetycznym DermaVIP w Katowicach, uszkadza jedynie struktury włosów, nie powodując równoczesnego powstania defektów skóry, dzięki czemu jest polecany i często stosowany nie tylko przez zwolenników medycyny estetycznej.
 

Czy każdy rodzaj włosków może podlegać tego typu depilacji laserowej?

Tak, depilacja laserowa może być stosowana do usunięcia włosków o różnorodnej grubości oraz stopniu pigmentacji. Zabiegowi możemy poddać zarówno jasne jak i cienkie włoski, a także gęste i ciemne owłosienie.

Ile zabiegów potrzebnych jest do całkowitego usunięcia owłosienia? Adekwatną serię zabiegów dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dokładną ich ilość określa pracownik gabinetu DermaVIP.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W gabinecie pracujemy jedynie na sprawdzonym i bezpiecznym sprzęcie, należącym do najnowocześniejszych asortymentów marki Elipse, a dokładniej działającego przy zastosowaniu systemu Nordlys.

Dzięki temu, możemy zaoferować naszym pacjentom osiągnięcie efektywnej i nieinwazyjnej metody depilacji, w stosunkowo krótkim czasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rejestracja DermaVIP – Tel. 502 769 454 oraz (32) 733 13 18

depilacja laserowa katowice
 

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów