DermaVIP
instagram

Kosmetologia

Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny wiedzy, których rozwój stanowi jeden z symboli naszych czasów. Nowe, często rewolucyjne odkrycia wprawiają w zachwyt zarówno znawców tematu, jak i kolejnych entuzjastów.


Jesteśmy ekspertami od PIĘKNEGO WYGLĄDU, dbamy o zdrowie i urodę, a dzięki naszej profesjonalnej kadrze posiadającej wszelakie certyfikaty (dział certyfikaty) jesteśmy zaszczyceni możliwością wykonywania usług których jakość jest źródłem naszej satysfakcji.


Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach, z wykorzystaniem najlepszych preparatów medycznych. Każdy klient który poszukuję tzw. kosmetyczki odkrywa profesjonalny salon urody DermaVIP w Katowicach w którym może wykonać z jednej strony podstawowe zabiegi kosmetyczne (henna, manicure, pedicure) jak również zabiegi upiększające z wykorzystaniem najnowoczesnych urządzeń (lasera frakcyjnego, karboksyterapii) czy naszego najnowszego urządzenie systemu leczenia światłem Nordlys, ten szeroki zakres powoduje że klienci pozstają z nami na długo.

 

Zabiegi kosmetologiczne wykonywane w Gabinetach DERMAVIP:

  • zabiegi pielęgnacyjne na dłonie ( manicure )
  • zabiegi pielęgnacyjne na stopy ( pedicure )
  • zabiegi uzupełniające (henna)
  • depilacja woskiem
  • makijaż
  • zabiegi złuszczające

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą działów zakresu medycyny estetycznej w gabinecie dermatologi i kosmetologii DermaVIP.

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów