DermaVIP
instagram

Kriolipoliza - Cooltech

KRIOLIPOLIZA - Cooltech

 

Urządzenie do kriolipolizy CoolTech jest aparatem do umożliwiającym precyzyjne i kontrolowane chłodzenie tkanki tłuszczowej, prowadzące do redukcji ilości adipocytów.

 

Zastosowanie:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej / modelowanie sylwetki


CoolTech to jedno z najpopularniejszych urządzeń do kriolipolizy. Dzięki odpowiednio zaprogramowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno, następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

 

  

 Kriolipoliza Katowice - Redukcja Tkanki Tłuszczowej Odchudzanie   


W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -80C. Odpowiednio długi czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Typowo, czas zabiegu na jednym obszarze to 70 minut

 

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to głębokość chłodzenia w wybranym obszarze.

 

 

 

Różny kształt głowic umożliwia wykonanie zabiegów kriolipolizy niezależnie od budowy pacjentów na różnych obszarach ciała.

 

   

 


Zapisy pod numerem telefonu: 502 769 454

 

 

Cena zabiegu:

  • podbródek - 1 glowica - 450,00 zl
  • ciało 1 glowica - 500,00 zł
  • ciało 2 głowice - 800,00 zł
DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów