DermaVIP
instagram

Leczenie blizn

Odzyskaj pewność siebie w każdej sytuacji!

 

Blizna to nie tylko problem estetyczny, ale także i zdrowotny. Może być przyczyną świądu, tkliwości i bólu. Blizna to tkanka łączna, która powstaje w procesie gojenia, zajmuje miejsce tkanki uszkodzonej w wyniku urazu.

 

Dziś blizna nie musi być źródłem kompleksów!

DermaVIP opracował specjalny PROGRAM ZABIEGOWY, który w dużej mierze poprawia wygląd i widoczność blizny. W ramach terapii proponujemy kilkuetapowy program obejmujący następujące zabiegi:

 

1. LASEROTERAPII

 

Laser CO2, czyli laser ablacyjny powodujący mikrouszkodzenia naskórka. Wiązka lasera wnika głęboko do skóry, tworzy w niej mikrouszkodzenia prowadzące do produkcji włókien kolagenowych, w efekcie czego blizny ulegają spłyceniu.

Więcej informacji o Laserze frakcyjnym CO2 zobacz>>>

 

2. MEZOTERAPII

 

Zabieg polegający na dostarczeniu aktywnych składników do skóry na głębokość od 1 do 2 mm. Zamierzony efekt: skuteczne spłycenie blizn oraz ich rozjaśnienie.

Więcej informacji o mezoterapii mikroigłowej zobacz>>>

 

3. LECZENIE Z WYKORZYSTANIEM ŚWIATŁA LED

 

Światło LED to przełom w leczeniu blizn. Światło LED stymuluje mechanizm regeneracji komórek, wpływa na metabolizm komórkowy i przyśpiesza proces naprawczy uszkodzonych tkanek. 

Więcej informacji o leczeniu światłem LED zobacz>>>

 

4. TERAPIA FALAMI RADIOWYMI I ULTRADŹWIĘKAMI

 

To nowoczesna metoda służąca korekcji blizn. Kontrolowane ciepło wytwarzane podczas zabiegu prowadzi do przebudowy skóry. Na skutek impulsu mechanicznego następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu.

 

5. ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

 

Zabieg zapewnia stopniowe efekty. Korzystny wpływ na leczenie blizn mają trombocyty zawarte w osoczu, które wydzielają czynniki wzrostu odpowiedzialne za namnażanie nowych komórek naskórka, poprawę mikrokrążenia oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. 

 

6. KARBOKSYTERAPIA

 

Zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla aplikowanego pod warstwę powierzchniową blizny powodujący poszerzenie kapilar w celu poprawy przepływu krwi. W efekcie dochodzi do zagęszczenia i uelastycznienia skóry. Na skutek syntezy kolagenu następuje wyrównanie powierzchni blizny.

Więcej informacji o zabiegu karboksyterapii zobacz>>>

 

PROGRAM ZABIEGOWY - LECZENIE BLIZN

Zalecana ilość zabiegów: 10 do 12 w odstępach 1 do 2 tygodni.

Plan zabiegowy dobierany jest indywidualnie dla każdego Pacjenta po wcześniejszej konsultacji.

Cena pakietu zabiegowego wynosi od 800 zł do 1.600 zł w zależności od wielkości blizny.

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów