DermaVIP
instagram

Medycyna Estetyczna

DermaVIP jest jednym z pierwszych gabinetów medycyny estetycznej w Katowicach, w którym Pacjenci oprócz leczenia chorób skóry znajdą szeroki wybór zabiegów pozwalających zapobiegać zmianom powodowanym przez upływ czasu, a także zabiegi niwelujące efekty zmian już powstałych.


Indywidualne podejście przynosi stały sukces, o czym świadczą pozytywnę opinie naszych Pacjentów. Gabinet DermaVIP powstał, aby zapewniał wszechstronną opiekę, pielęgnację zdrowia i urody. Głównym celem medycyny estetycznej jest profilaktyka przeciwstarzeniowa i leczenie zmian związanych z upływem czasu.
 

Zadzwoń!
Zapytaj o szczegóły naszej oferty!
tel. 502 769 454

 

W skład zespołu DermaVIP wchodzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz kosmetologii. Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry uwzględniający najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie.


Medycyna estetyczna to dziedzina, która umożliwia nam zachowanie naturalnego PIĘKNA bez potrzeby korzystania z zabiegów chirurgii plastycznej. Mała inwazyjność zabiegów medycyny estetycznej pozwala uniknąć wyłączenia z czynności życia codziennego oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań. To doskonała alternatywa dla osób oczekujących pewnych rozwiązań i szybkich rezultatów.

 

Kto z nas nie chciałby być wiecznie młodym, nieznacznie skorygować piękno otrzymane od natury lub chociaż od czasu do czasu podarować sobie chwilę prawdziwego relaksu? Naprzeciw tym pragnieniom wychodzi medycyna estetyczna. To nie tylko inwazyjne zabiegi kojarzone z "upiększaniem" za wszelką cenę, to przede wszystkim gałąź medycyny, która w oparciu o wiedzę dermatologów pomaga utrzymać skórę w jak najlepszej kondycji. DermaVIP Katowice zapewni Państwu profesjonalną pomoc w leczeniu chorób dermatologicznych, a także pielęgnację urody, w tym zapobieganie widocznym oznakom starzenia skóry. Zabiegi, które proponuje aktualnie medycyna estetyczna nie są inwazyjne i wspierają skórę w pozostaniu jak najdłużej w dobrej kondycji.

DermaVIP to jedno z pierwszych miejsc w Katowicach z tak szerokim wyborem usług. W naszych gabinetach znajdą Państwo lekarzy specjalistów w zakresie dermatologii, dermatochirurgii, chirurgii plastycznej i ogólnej, ginekologii w tym ginekologii estetycznej, okulistyki esetycznej oraz kosmetologów. Dzięki współpracy najlepszych fachowców proponowana Państwu oferta to nie tylko medycyna estetyczna, lecz także zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej, a także pakiety kosmetyczne. Korzystamy z produktów leczniczych i pielęgnacyjnych renomowanych producentów. Doświadczenie personelu i jakość stosowanych preparatów/kosmetyków uzupełnia najwyższej jakości sprzęt, którym dysponujemy.

Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, dzięki czemu Pacjent może mieć pewność, że korzysta z usługi najlepiej spełniającej jego oczekiwania przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Uważamy, że każdy z nas jest inny, dlatego zapewniamy indywidualne traktowanie i leczenie w zgodzie z najnowszą wiedzą dopasowane do historii choroby i oczekiwań Pacjenta.

Nasz gabinet medycyny estetycznej  położony jest w dogodnej lokalizacji w Katowicach - Ligocie, przy ulicy Piotrowickiej. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego zabiegu.

Nie czekaj dłużej, odwiedź DermaVIP Katowice i daj sobie odrobinę przyjemności

medycyna estetyczna katowice

Zakres oferowanych usług w ramach medycyny estetycznej:

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!
Pomożemy wybrać odpowiednią terapie po konsultacji z naszym lekarzem!


Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!
tel.
502 769 454
 

 

Znajdź nas na mapie google:
Dane adresowe: DermaVIP, ul. Piotrowicka 68, Katowice

 

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów