DermaVIP
instagram

O nas

DermaVIP to miejsce, które oferuje kompleksową usługę w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. W skład naszej działalności wchodzą takie dziedziny jak: dermatologia estetyczna, dermatologia ogólna, dermatochirurgia, chirurgia plastyczna, kosmetologia, podologia, dietetyka oraz alergologia. Nasza placówka znajduje się w Katowicach-Ligocie, a skład zespołu tworzą lekarzy profesjonaliści oraz wysoko wykwalifikowana kadra kosmetologiczna.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałaby zadbać o swoją urodę i zdrowie. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, naszą specjalizacją jest również medycyna estetyczna. Niezależenie od potrzeby klienta: czy jest to depilacja laserowa, zabiegi pielęgnacyjne czy badanie dermatologiczne oferujemy najwyższą jakość usługi.

W naszej działalności kierujemy się kilkoma zasadami. Przede wszystkim dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dopasowując zabiegi w sposób najbardziej adekwatny do ich potrzeb. Szanujemy również prywatność osób, które się do nas zgłaszają. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy i innowacyjny sprzęt oraz produkty kosmetyczne i lecznicze pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Zwracamy uwagę na samopoczucie klienta przed, w trakcie i po zabiegu. Nasz lekarz dermatolog bądź kosmetolog przeprowadzają dokładny wywiad i udzielają wyczerpujących informacji na temat poszczególnych zabiegów.

Siedziba DermaVIP znajduje się w Katowicach-Ligocie, przy jednej z głównych ulic, dzięki czemu bez problemu można do nas trafić. Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy kosmetologa bądź dermatologa do kontaktu z nami. Gwarantujemy satysfakcję i najwyższą jakość obsługi.

Nasz zespół

Lek. med. Katarzyna WRZEŚNIEWSKA

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologii

Lek. med. Małgorzata SZEDEL

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Lek. med. Leszek KOSTRZ

Specjalista Chirurgii Ogólnej

Specjalista Chirurgii Onkologicznej

Lek. med. Aleksandra WOLNICKA

Specjalista Chirurgii Plastycznej
Specjalista Chirurgii Ogólnej
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

mgr Katarzyna CHATYS

Kosmetolog - wizażysta

mgr Anna GRUSZKA - BEDNARSKA

Kosmetolog

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów