DermaVIP
instagram

Medycyna estetyczna

DermaVIP to nowoczesne gabinety dermatologii i medycyny estetycznej, które powstało z troski o wszystkich, którzy pragną zadbać o zdrowie i urodę. W naszej placówce poświęcamy uwagę zarówno zagadnieniom estetycznym, jak i leczeniu, co pozwala nam na zaprezentowanie Państwu wiele usług, w skład którego wchodzą takie dziedziny jak: dermatologia estetyczna, dermatologia ogólna, dermatochirurgia, chirurgia plastyczna, kosmetologia, podologia, dietetyka oraz alergologia. W DermaVIP znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zatrudniamy tylko najlepszych lekarzy specjalistów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę kosmetologiczną.

Wiedza współpracującego z nami personelu oraz bogate doświadczenie zapewniają wszystkim naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ich zdrowie znajduje się w najlepszych rękach.

Ważnym filarem świadczonych przez nas usług jest także obecność nowoczesnego sprzętu, stworzonego na podstawie innowacyjnych technologii oraz produktów kosmetycznych i leczniczych, będących dziełem sprawdzonych, renomowanych producentów.

Wśród dostępnych w naszym gabinecie dermatologii i medycyny estetycznej usług znajdą Państwo nie tylko te, które obejmuje medycyna estetyczna, ale także dermatologię ogólną i estetyczną oraz kompleksowe pakiety kosmetologiczne. Każdy zatrudniony w naszym gabinecie dermatolog bądź lekarz medycyny estetycznej posiada wieloletnią praktykę zawodową, co w połączeniu z urządzeniami najnowszej generacji, jakimi dysponuje nasze centrum, daje szerokie spektrum usług, które możemy Państwu zaoferować.

Nasi dermatolodzy zapraszają na konsultacje dotyczące takich schorzeń skóry jak jej atopowe zapalenie, wszystkie odmiany trądziku, łuszczyce, łojotokowe zapalenie, a także pozostałe uciążliwe dolegliwości. Medycyna estetyczna z kolei obejmuje takie zabiegi jak likwidowanie przy jej pomocy blizn, przebarwień oraz popękanych naczynek krwionośnych.

Siedziba DermaVIP znajduje się w Katowicach-Ligocie, przy jednej z głównych ulic, dzięki czemu z łatwością Państwo do nas trafią. Każdorazowo przed zaplanowaniem zabiegu z każdym naszym Pacjentem przeprowadzamy szczegółowy wywiad, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejsze dla danej osoby propozycje.

Wszystkie czynności wykonujemy z dbałością o najwyższy poziom bezpieczeństwa i poszanowanie prywatności. Komfortowe warunki oraz opieka wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwalają Pacjentom poczuć się pewnie zarówno przed, jak i w trakcie zabiegu.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy zgłaszający się do nas ma inne potrzeby, dlatego wszystkich naszych Pacjentów traktujemy w sposób indywidualny, proponując zabiegi, które będą optymalne w pod względem ich potrzeb.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem. Wspólnie ustalimy terminy wstępnych konsultacji z pracującymi u nas specjalistami (dermatolog, kosmetolog). Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz odwiedzenia naszej siedziby w mieście Katowice.

Nasz zespół

Lek. med. Katarzyna WRZEŚNIEWSKA

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologii

Lek. med. Małgorzata SZEDEL

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Lek. med. Leszek KOSTRZ

Specjalista Chirurgii Ogólnej

Specjalista Chirurgii Onkologicznej

Lek. med. Aleksandra WOLNICKA

Specjalista Chirurgii Plastycznej
Specjalista Chirurgii Ogólnej
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

mgr Katarzyna CHATYS

Kosmetolog - wizażysta

mgr Anna GRUSZKA - BEDNARSKA

Kosmetolog

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów