DermaVIP
instagram

Medycyna estetyczna

DermaVIP to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o zdrowie i urodę. Zajmujemy się zarówno estetyką, jak i leczeniem. W naszych gabinetach odnajdą Państwo pełną gamę usług z zakresu dermatologii estetycznej, dermatologii ogólnej,  dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, kosmetologii, podologii, dietetyki, alergologii.
Aby zagwarantować Pacjentom bezpieczeństwo, usługi świadczone w DermaVIP wykonywane są wyłącznie przez lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowaną kadrę kosmetologiczną posiadających duże doświadczenie w swojej dziedzinie, w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz przy wykorzystaniu sprzętu i produktów wiodących światowych producentów.


Zgodnie z wyznawaną dewizą, każdy Klient DermaVIP jest wyjątkowy („VIP” - Very Important Person) i wymaga indywidualnego podejścia.

Nasz doświadczony gabinet dermatologii i medycyny estetycznej, której siedziba usytuowana jest w atrakcyjnym punkcie na terenie miasta Katowice, jest miejscem, w którym w profesjonalny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu zabiegowego, troszczymy się o spełnienie oczekiwań zgłaszających się do nas pacjentek i pacjentów.

  

Nasza propozycja usługowa to nie tylko szeroko rozumiana medycyna estetyczna, ale również dermatologia ogólna i estetyczna, kompleksowe pakiety kosmetologiczne. Wspomniana medycyna estetyczna to na przykład zabiegi laseroterapii: usuwania blizn, przebarwień czy popękanych naczynek krwionośnych. Zapewniamy optymalny dobór zabiegów, ich bezpieczne wykonanie, w komfortowych warunkach, pod okiem wykwalifikowanych i z pełnym zaangażowaniem podchodzących do swoich obowiązków specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Katowice - z tego miasta zgłasza się do naszego gabinetu największa liczba pacjentów i pacjentek, zainteresowanych kompleksowymi i profesjonalnie przeprowadzanymi zabiegami, jakie ma do zaoferowania nowoczesna medycyna estetyczna.


Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny, starając się zaproponować mu zabiegi w pełni dostosowane do jego rzeczywistych potrzeb. Każdy zatrudniony w naszym gabinecie dermatolog bądź lekarz medycyny estetycznej posiada wieloletnią praktykę zawodową, ponadto ma do dyspozycji najnowszej generacji urządzenia zabiegowe, przyspieszające i ułatwiające polecane zabiegi. Wybrany dermatolog świadczy konsultacje w zakresie między innymi atopowego zapalenia skóry, wszystkich odmian trądziku, łuszczyc, łojotokowego zapalenia skóry, a także dziesiątek innych standardowych i nietypowych chorób skóry. Katowice - Ligota to nasza dokładniejsza lokalizacja, zapraszamy do ustalania terminów wstępnych konsultacji z pracującymi u nas lekarzami - specjalistami (dermatolog, kosmetolog) w najdogodniejszych dla Państwa terminach.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!
Rejestracja DermaVIP - tel. 502 769 454 oraz (32) 733 13 18

 

 

 

Nasz zespół

Lek. med. Katarzyna WRZEŚNIEWSKA

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologii

Lek. med. Małgorzata SZEDEL

Specjalista Dermatolog – Wenerolog

Lek. med. Leszek KOSTRZ

Specjalista Chirurgii Ogólnej

Specjalista Chirurgii Onkologicznej

Lek. med. Aleksandra WOLNICKA

Specjalista Chirurgii Plastycznej
Specjalista Chirurgii Ogólnej
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

mgr Katarzyna CHATYS

Kosmetolog - wizażysta

mgr Anna GRUSZKA - BEDNARSKA

Kosmetolog

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów